" Endüstriyel Mutfak Ekipmanları "

Ana Sayfa | Bize Ulaşın
Hakkımızda | Bize Ulaşın
 
Hakkımızda

Nice Endüstriyel Mutfak Ekipmanları San. Tic. Ltd. şirketi 1998 yılından itibaren endüstriyel mutfak sektöründe projelendirme, imalat ve ithalat/ihracat faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre projelendirme aşamasından başlayarak projeye uygun ekipman dizaynı, ürün seçimi, montaj işlemleri ve servis destek hizmetleri bir bütün halinde Nice Mutfak ekibi tarafından sağlanmaktadır. Sözkonusu projeler için gerekli tüm dizayn ve imalatlar firmamız bünyesinde yapıldığından proje boyutları Nice Mutfak'a sınır oluşturmaktadır.

Firmamız imalatı dışında kalan ve sektör ihtiyacı olan modüler pişirme ekipmanları, kombi / konveksiyonel fırınlar ve üstün hijyen sağlayan bulaşık makinaları gibi makina ekipman gruplarını direkt olarak ithal ederek ilgili markaların da Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiş olup sektöre uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Farklı, güvenilir ve uygun fiyatlı markalar ile sektöre yenilik kazandıran Nice Mutfak, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda, Türk Standartlarına (TSE), Avrupa Standartlarına (CE), uygun olarak ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi güvencesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Nice Mutfak, sektöre alternatif oluşumlar sunarak sektör yatırımcısının memnuniyetini ve karlılığını sürekli hale getirmeyi hedeflemektedir.


Ana Sayfa | Hakkımızda | Referanslar | Bize Ulaşın 

   ©2006 Nicenorm.com  
   Web Tasarım